wtorek, 16 września 2014

Nie daruję Ci Karolina! Blogowe Piękno Mam

   Z Karoliną znam się od dawna, na początku wirtualnie z regionalnego wątku BabyBoom, później również poznałam Karlitkę w realu. Zakręcona blogująca mamuśka Gabi i Norba - to właśnie ona zaprosiła mnie na moje PIERWSZE spotkanie z innymi blogującymi mamuśkami i chwała jej za to - mogłam wyrwać się z kuchni i odsapnąć od codzienności. W nagrodę za udaną adaptację w przedszkolu Żuczek pojechał ze mną (w sumie ekonomiczniej wychodziło mi pojechać pociągiem z maluchem niż samej). Niby tylko 74km ale z przesiadką. Żuczek, jak Żuczek, przez całą drogę (powrotną też) nawijał aż uszy mi spuchły - kątem oka widziałam współczujących mi współtowarzyszy w szynobusie. No właśnie, ten "niebieski pociąg" na długo pozostanie w pamięci Żuczka - a to za przyczyną swądu palonej gumy - normalnie nie dało się wytrzymać. Ale jakoś dojechaliśmy i nawet trociniak przetrwał.


  Karolina, Klaudia, MEGA SZACUN za organizację, dobór ekspertów - ukłony dla p. logopedy, rehabilitantki, pozyskanie tylu wspaniałych sponsorów, loterii podczas której, za pierwszym podejściem przypadła mi w nagrodę spódniczka TuTu - tiaa, bardzo przydatna przy 4 małych facecikach. Jednak za zgodą wszystkich obecnych losowanie przeprowadzono jeszcze raz i stałam się posiadaczką Mlekołaków, książki i chodaków. W tym miejscu dziękuję Lubelli za sponsoring 5 śniadań dla chłopaków.  Było pysznie, przyjemnie, wesoło, pachnąco.
Atrakcji było co nie miara i niezłomny Żuczek po pysznym obiedzie, w końcu poległ.Tatko dowiedziawszy się, że byli inni tatusiowie zadeklarował swoje towarzystwo na kolejnym blogowym spotkaniu.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Karlitka i Tutkaj
W oczekiwaniu na pociąg podziękowania dla wszystkich sprawców zamieszania i uśmiechów na twarzy.

Indywidualne magnesiki z logo uczestniczek: Pixgraf,

magnesy pixgraf
Przepiękne torby do zapakowania gifów:  All Bag
torba
DSC_7386 klubik
Patron medialny spotkania Mama w Lublinie
Oprawa medialna:
TOtv---logotyp (2)

plakat sponsorzy
  

2 komentarze:

  1. Super było:) I miło mi,że się poznałyśmy:) zapraszam do nas www.mama-filipka.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. To było spotkanie :-))))
    Ciasto marzenie Martusia :-)))

    OdpowiedzUsuń