czwartek, 16 kwietnia 2015

W co się bawić? Czym się bawić?

Otrzymany od TestMeToo zestaw MÓJ PIERWSZY DOMEK stał się prawdziwą niespodzianką dla Żuczka, który 24 marca obchodził 4 urodzinki.
Ta fascynacja i błysk w oku, kiedy odpakowywał swój "prezent" - radości nie było końca. Dokładnie obejrzał i nazwał wszystkie elementy widniejące na klockach Lego Duplo, po czym wziął się za budowanie. Odpowiednia wielkość solidnych klocków, idealnie pasowała do rączki 4-latka - po chwili wspaniały wieżowiec cieszył oko młodego konstruktora.
Kiedy ze szkoły wrócili Pierworodny i No.2, równie ochoczo zabrali się za budowanie. Nawet 2,5-letni Niessak  próbował swoich sił jako budowniczy.


Żuczek tak pokochał swoje PIERWSZE Lego Duplo, że nawet przed snem musiał się trochę pobawić.
 Klocki są bezpieczne, solidnie wykonane, warte swojej ceny. Wcześniej nie miałam okazji zapoznania się z klockami Lego Duplo - chyba cena mnie odstraszała ale teraz wiem, że warto wydać parę zł więcej i mieć pewność, że będę spokojna o bezpieczeństwo moich synów podczas wspólnej zabawy klockami.
Jeśli nie masz pomysłu co kupić dziecko w prezencie ( mam tu na myśli kolejne, hmmm pudełko puzzli, które prędzej niż później wylądują w koszu na śmieci) to nie bądź sknera i podaruj Lego Duplo. Ten i inne zestawy oraz masę pomysłów na świetną zabawę możecie obejrzeć tutaj.
Moją recenzję przeczytasz klikając w banerek z LEGO DUPLO  na górze po lewej
lub w ten link

1 komentarz:

  1. Świetne te klocki. Chyba swojemu dziecku zakupię kolejne do kolekcji :-)

    OdpowiedzUsuń